Anasayfa | Gaziantep Cam Balkon Sistemleri | Gold Cam - Hakkımızda

GAZİANTEP GOLD CAM BALKON SİSTEMLERİ / Hakkımızda

Hakkımızda

 

Öz Ekin Grup, inşaat seksektöründeki 25 yıllık tecrübe ve gelişmeye açık vizyonu sayesinde müşteri isteklerinden de güç alarak,2014 yılında ROYAL GLASS Teknik Camlama Sis temleri’ni kurmuştur.

 

Royal Glass T.C.S demonte cam balkon, cam balkon profil ve aksesuarları konusunda tüm sektöre

 

Hizmetine devam ederken, değişen piyasa ve müşteri beklentilerini dikkate alarak vizyonunu geliştirmiş, yurt içinde ve dışında estetik, farklı ve fonksiyonel ürünler tasarlayarak çözüm ortakları ve tüm kullanıcılarının uzun süreli memnuniyeti kazanabilmeyi hedeflemiştir.

 

Bu amaç neticesinde ürün gruplarını süratle yenilemiş, AR-GE faaliyetlerini hızlandırmış, 8mm,10mm,24mm kalınlıkta cam kullanılabilen ZİTTO markalı tescilli katlanır seri, 8mm, 10mm kalınlıkta cam kullanılabilen VİSPO markalı tescilli sürme seri ve 30mm kalınlıkta çift camlı ASSO markalı tescilli sürme serilerini tasarlamıştır.

Öz Ekin Grup bünyesinde Şişecam Sanayici Bayiliği ve Isıcam  Yetkili Üretici Bayiliği, Alüsel Panjur ve Otomasyon Sistemleri, Çuhadaroğlu Cephe Giydirme Sistemi, Pimapen PVC Kapı-Pencere Yetkili Üretici Bayiliği’ni de bulundurmaktadır.

Halen Malatya 2.Organize Sanayi Bölgesinde 17.000m2 açık alan üzerinde 5500m2 kapalı alanda son teknoloji makinelerle donatılmış, konusunda uzman profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.

image-1 image-2 image-3

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.